ŞİRİN DİKMEN DUR

Profesyonel Koç  HR Danışman/Eğitmen/Mentor

Marmara Üniversitesi iletişim Fakültesinden 2005 yılında mezun olup; çeşitli PR ajansları ve medya kuruluşlarında görev aldıktan sonra, İnsan Kaynakları alanında profesyonel olamaya karar verip ODTÜ-SEM İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi ve Boğaziçi Üniversitesi- Lider İK eğitim programlarını tamamladı.

On yedi yıllık kariyer hayatında global şirketlerde İnsan Kaynakları Departmanlarında seçme ve yerleştirme, yetenek yönetimi, eğitim ve gelişim, performans yönetimi, işveren markası, çalışan bağlılığı tüm İK süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak şekilde uzmanlık ve yöneticilik kademelerinde görev aldı.

Çalıştığı kurumlarda Seçme & Yerleştirme, Yetenek Yönetimi, Eğitim-Gelişim, İnsan Kaynakları Departmanı Transformasyonu, Dijitalleşme Projeleri, Onboarding, İşveren Markası, Çalışan Bağlılığı, Kurumsal İletişim ve MT Yeni Mezun Programı projelerini yönetmiştir.

2020 yılında Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı House of Human Koçluk Okulu’nda Profesyonel Koçluk eğitimini tamamlaması sonrasında çalıştığı kurumlarda koçvari İnsan Kaynakları yöneticiliğini benimsemiştir.

House of Human bünyesinde kurumsal projelerinde ”Proje Yöneticiliği; Step Up Hızlandıran Koçluk Programı kapsamında sosyal sorumluluk projelerinde Proje Yöneticisi ve Koç olarak görev yapmaktadır.

tr_TRTurkish