Projelerimiz

Koçlukla birlikte gelişmek, üretmek, paylaşmak için yola devam!

Başladığımız ilk günden bu yana, eş koçlukla, birbirinden değerli koçları ve Sosyal Sorumluluk Projeleri ile öğrenci ve yöneticilerimizi bir araya getirerek etkileşim sağlamaktan sonsuz mutluluk duyuyoruz.

Step Up Seninle! Üçüncü Buluşmamız.

Sevgili Step Up Koçları,

Step Up Seninle’nin 3.buluşmasına 15 Aralık Çarşamba Günü saat 20:00 ‘de hepinizi bekliyoruz.

‘Yol Arkadaşım’ Öğretmenler - Kariyer Koçluğu Projesi

Step Up & Demir Export işbirliği ile ‘Yol Arkadaşım’ Öğretmenler – Kariyer Koçluğu Projesini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz!

25 Kasım, bu akşamı saat 20:00’da gerçekleşecek olan lansmanımıza projemizde görev alan koçlarımız ve danışanlarımız davetlidir.

Projemize başvuran tüm değerli koçlarımıza ilgileri için teşekkürü bir borç biliriz. Yeni projelerde görüşmek, birlikte üretmek ve paylaşmak dileğiyle koçlukla kalın!

Geleceğim Daha Aydınlık Gönüllü Koçluk Projesi

“Geleceğim Daha Aydınlık Gönüllü Koçluk” Projemizin 23 Kasım Salı akşamı saat 20:00’da gerçekleşecek olan lansmanımıza projemizde görev alan koçlarımız ve danışanlarımız davetlidir.

Öncelikle projemize katılan tüm değerli öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz. Projemize başvuran tüm değerli koçlarımıza da ilgileri ve emekleri için şimdiden teşekkür ederiz.

Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı ile “İnci Köprüsü Kariyer Koçluğu” Projesi

Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı ile “İnci Köprüsü Kariyer Koçluğu” Projemizin ikinci dönemini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz!

22 Kasım Pazartesi akşamı saat 20:00’da gerçekleşecek olan lansmanımıza projemizde görev alan koçlarımız ve danışanlarımız davetlidir.

Projemize başvuran tüm değerli koçlarımıza ilgileri için teşekkürü bir borç biliriz. Yeni projelerde görüşmek, birlikte üretmek ve paylaşmak dileğiyle koçlukla kalın!

Step Up Seninle! İkinci Buluşmamız.

Step Up Seninle ikinci buluşmamız için 16 Kasım 2021 – 20:00 ‘ de bir araya geliyoruz. Tüm Step Up Koçlarını bekliyoruz.

Zaman Yönetimi Atölye Eğitimi

Step Up Coaching Program & AIESEC İstanbul işbirliği ile AIESEC İstanbul Bölge üyeleriyle 11 Kasım 2021 saat 19:00’da online ‘Zaman Yönetimi Atölyesi’ nde buluşuyoruz.

Step Up Seninle! İlk Buluşmamız.

Step Up Seninle! buluşmalarının ilki için 20.10.2021 – 20:00’da bir araya geliyoruz.

Tüm Step Up Koçlarını bekliyoruz

3. Dönem Eş Koçluk Mentorluk Projesi

Değerli Step Up Koçları,

3. Dönem Mentorluk projemiz Başlıyor!

Mentornity üzerinden duyuru ile de paylaştığımız, 3.Dönem Eş Koçluk Mentorluk Proje başvuru linki üzerinden başvurularınızı 5 Ekim tarihine kadar bekliyoruz.

Heyecanlı, katkı dolu bir süreç daha başlıyor…

Süreç hakkında sizleri ayrıca bilgilendireceğiz.

Step Up Eş Koçluk Programı 3. Dönem

Değerli Step Up Koçlarımız,

3.Dönem Eş Koçluk Lansmanımıza gelemeyenler için yeni dönemden haberleri, portföyümüzün çeşitliliğini ve kapsamını ortaya koyan istatistiklerimizi paylaşmak istedik.

Yeni dönemin tüm Koçlarımız için katkı dolu geçmesi dileğiyle

Mentorluk Nedir?

Değerli Koçlarımız,

Eş koçluk 3.Dönem Mentorluk Projemiz hayata geçerken, Mentorluk nedir konusuna değinmek üzere bu videoyu hazırladık.

Step Up & IEEE ETU WIE “Kariyerini Koçlukla Keşfet” Projesi

Step Up Coaching Program olarak gençleri kariyer yolculuklarında koçlukla buluşturan yeni bir proje ile Nisan ayına merhaba diyoruz.

Nisan ayında başlayacağımız projemiz kapsamında Erzurum Teknik Üniversitesi öğrencilerimize “Kariyer Koçluğu” vereceğiz.

Step Up Koçlarımızı ve IEEE ETÜ WIE gençlerini bir araya getirerek tanışmak, tanıştırmak ve projemiz hakkında paylaşım yapmak için yarın saat 19:30’da buluşuyoruz.

Step Up Coaching Program ile birlikte değer yaratan projelerle paylaşarak üretmeye devam!

Step Up Eş Koçluk Programı 2. Dönem

İlgiyle beklenen ‘Duyuru’ geldi.

Step Up – Eş Koçluk 2.Dönem Projesi başlıyor.

Step Up Eş Koçluk 2.Dönem’de yine farklı ekollerin koçluk yaklaşımlarını öğrendiğimiz, koçluk verirken aynı zamanda koçluk aldığımız ve koçluğumuzu geliştirirken kendi içsel yolculuğumuz için de daha derine inme fırsatı yakalayabildiğimiz “Eş koçluk” projesi için 23 Mart Salı 19:30 da bir araya geliyoruz.

300’ün üzerindeki başvuru rakamı ile yarın gerçekleşecek Lansmanımızda rekor bir katılıma şahitlik edebiliriz.

Tüm koçlarımızı bekliyoruz.

Step Up & IEEE KTÜ WIE “Kariyerini Koçlukla Keşfet” Projesi

Step Up Coaching Program olarak yeni bir proje ile gençleri kariyer yolculuklarında koçlukla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.

Mart ayında başlayacağımız projemiz kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencilerine “Kariyer Koçluğu” desteği vereceğiz.

Step Up Koçlarımızı ve IEEE KTÜ WIE gençlerini bir araya getirerek tanışmak, tanıştırmak ve projemiz hakkında paylaşım yapmak için yarın saat 19:30’da buluşuyoruz.

Step Up Coaching Program ile birlikte koçluğun geliştiren gücünü deneyimlemeye ve paylaşarak üretmeye hep birlikte devam!

Step Up & TEGV “Yönetici Koçluğu” Projesi

Step Up Coaching Program olarak gençleri kariyer yolculuklarında koçlukla buluşturan yeni bir proje ile Nisan ayına merhaba diyoruz.

Nisan ayında başlayacağımız projemiz kapsamında Erzurum Teknik Üniversitesi öğrencilerimize “Kariyer Koçluğu” vereceğiz.

Step Up Koçlarımızı ve IEEE ETÜ WIE gençlerini bir araya getirerek tanışmak, tanıştırmak ve projemiz hakkında paylaşım yapmak için yarın saat 19:30’da buluşuyoruz.

Step Up Coaching Program ile birlikte değer yaratan projelerle paylaşarak üretmeye devam!

Step Up & Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı “İnciler Köprüsü” Projesi

Step Up & Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı işbirliği ile yürüttüğümüz “İnciler Köprüsü” sosyal sorumluluk projemizin lansmanında Koçlarımızı ve Mühendis kadınlarımızı buluşturuyoruz.

Step Up & Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı “Üniversiteli İnciler” Projesi

Değerli Step Up Koçlarımız ve Üniversiteli İncilerimizle,

14 Ocak 2021 Perşembe Günü saat 19:30’da ‘Üniversiteli İnciler’ proje lansmanında buluşuyoruz.

Davet linki projede yer alan Koçlarımızla paylaşılmıştır.

Şimdiden tüm gönüllülerimize teşekkürlerimizi iletiriz.

Step Up & GEV “BirGülsen Gelişim” Projesi

Step Up Coaching Program, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha katmaya devam ediyor.

Adana’da Güney Eğitim Vakfı’nda BİRGülsen Gelişim Projesi ile öğrencilerimize Profesyonel Koçlukla farkındalık yaratmayı, ilerlemek istedikleri hedefleri için onları desteklemeyi amaç edindik. Eş zamanlı olarak aynı öğrencilerimizi Gelişim Atölyeleri ile de beslemek ve hızlandırmak niyetindeyiz.

Geleceğimizin parlayan yıldızlarına, bugünden dokunmak, onlar gitmek istedikleri yolda vizyonlarını adım adım inşa ederken buna eşlik etmek için gönüllü, heyecanlı ve istekli olan tüm gönül dostu Adana Koçlarımıza teşekkürlerimizi iletiriz.

Step Up & JCI “Yönetici Koçluğu” Projesi

3 Ocak Pazar Günü, 15:00’da
JCI Proje Değerlendirme webinarımızda JCI Yöneticilerimiz ve Step Up Koçlarımızla kapanış toplantımızı gerçekleştireceğiz.

Toplantıya katılım linki, mail adreslerinize ve takvimlerinize gönderilmiştir.

Değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

[contact-form-7 id=”93″]

Step Up & Türk Kızılay “Potansiyelini Koçlukla Keşfet” Projesi

Step Up Coaching Program & Kızılay işbirliği ile geleceğin parlayan yıldızları gençlerimizle gerçekleştireceğimiz ‘Öğrenci Koçluğu’ projesi için “Potansiyelini Koçlukla Keşfet” webinarında birlikte olacağız.

Yine gelişimi besleyen , eğlenceli ve interaktif bir akşam bizleri bekliyor.

Gerçekleştirdiğimiz değer yaratan işbirliği ile sunacağımız katkıdan dolayı, heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Ortak vizyon ve hedeflere sahip, Koçluk yetkinliklerini aktif kullanan ve daima gelişim odaklı, değer üreten, Koçluk duruşunun gereğini ortaya koyan, söz ve eylem birliğinde, Koçvari yaklaşımı benimsemiş ve bunu yansıtan, innovatif ve değer  sunan yaklaşımla koçluğa hizmet eden Step Up Koç Portföyümüz ve Gönüllü Yönetim Ekibimizle size katkı sunmak için buradayız.

Step Up Coaching Program

tr_TRTurkish