SEDA ŞEN

Profesyonel Koç, Yönetici ve Kariyer Koçu, Nlp Uygulayıcısı, Mentor, Proje Yöneticisi

Izmir Ekonomi Üniversitesinde İşletme (MBA) yüksek lisansı yapmıştır. Lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi Almanca Bölümünde tamamlamıştır. Dokuz Eylül Universitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi (İngilizce) Bölümü mezunudur,

2000 – 2022 yılları arasında Denizcilik Sektörünün ileri gelen Gemi Acenteleri ve Lojistik şirketlerinde ulusal ve uluslararası pozisyonlarda çalışarak; satış, pazarlama, fiyatlandırma, müşteri ilişkileri yönetimi, satin alma, bütçeleme, istatistik – raporlama, stok yönetimi – planlama alanlarında tecrübe edinmiştir.

2011 – 2022 arasında İzmir Şube Müdürlüğü, Türkiye Satış Pazarlama Yöneticiliği, Türkiye ve Karadeniz Hat Yöneticiliği rollerinde takım liderliği ve yönetsel süreçleri deneyimlemiş, takımı ile beraber global armatörlerin Türkiye’ye yeni servis açmalarında etkin rol oynamıştır.

Denizcilik Fakültes öğrencilerine ve denizcilik sektörü çalışanlarına mentörlük hizmeti vermektedir.

2021’de House of Human’dan ICF akredite ACTPH eğitimini aldıktan sonra, profesyonel koç olarak hizmet vermeye başlamış, koçluk alanında gelişimini 2022 yılında aldığı Kariyer ve Yönetici Koçluğu eğitimi ile devam ettirmiştir. ICF ünvanlanma sürecinde ACTP eğitim, praktikum süreçlerini tamamlamış olup, mentörlük ve akreditasyon süreci devam etmektedir.

“Yönetici ve Kariyer Koçluğu” alanında profesyonel koçluk vermekte olup, Step Up Hızlandıran Koçluk Programı kapsamında sosyal sorumluluk projelerinde Proje Yöneticisi ve koç olarak yer almaktadır.

Koçluk seanslarını NLP (Neuro Linguistic Programming) uygulamaları ve Pozitif Psikoloji yaklaşımı ile desteklemektedir.

Akıcı seviyede İngilizce bilmektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

tr_TRTurkish