NURİ MURAT AVCI

Professional Certified Coach (PCC), Startup Investor & Mentorı

*  House of Human Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) akredite eğitimleri olan ve ağırlıklı olarak iş dünyası için koç yetiştiren bir kurumdur. Ayrıca Türkiye Fortune 500 de ve ağırlıklı olarak ilk 50 de yer alan kurumlara lider geliştirme, bağlılık/mutluluk, İK Süreçleri yapılandırma konusunda eğitim, koçluk, mentorluk, süpervizyon desteği sağlamaktadır.

* House of Ventures isimli girişim yatırım ağının kurucusudur. BU yatırım ağında TÜBİTAK tarafından desteklenmiş girişimlerin hızlandırılması ve yatırım desteği alması kapsamında destekler sunmaktadır.

* Boğaziçi Ü.ler Business Angels (BUBA) Grubu girişimcilik platformu BUBA Campus’ün kurucu ortağıdır.

* Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneği (TÜGİM) Kurucu Başkanıdır. TÜGİM Garanti Partners, Boğaziçi Ü TÜBİTAK BİGG, İstanbul Ticaret Ü. TTO, TÜRKONFED Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM), Hasan kalyoncu Ü. TÜBİTAK BİGG ‘e mentorluk hizmeti vermektedir.

* TÜBİTAK 1601 kapsamında 2015-2016 yılları arasında TÜBİTAK Havuzuna dahil edilmek üzere 180 Mentorun yetiştirildiği eğitim programının yaratıcısı ve uygulayıcısıdır.

* TÜBİTAK 1601 BİGG+ kapsamında House of Mentor isimli Mentor Arayüz Uygulama projesinin direktörüdür. Bu kapsamda 30 Tekno-Girişim’e Pazar, Müşteri, Ciro, Ar-Ge ve İnovasyon kapasitesi geliştirme konusunda yaklaşık 40 mentorla destek verilmektedir.

* 5 Startupta hala devam eden yatırımları bulunmakta olup bu güne kadar 20 nin üzerinde startup’ın yatırım desteğine katkı sağlamıştır.

* TÜRKONFED Dijital Dönüşüm Merkezi Danışma Kurulu üyesidir.

* Türkiye kurucularından olduğu Association for Coaching (GB) Türkiye Chapter ı tarafından Türkiye’de Yönetici Koçluğunun gelişimi ve üniversite öğrencilerine koçluk desteği verilmesi konusunda projeler yürütmektedir.

* 3 yıl yapımcısı ve sunucusu olduğu Artı Değer TV Programında Türkiye’de Koçluk, Liderlik, Girişimcilikve Mentorluk konuları işlemiştir.

* Profesyonel Koçluk ve Hayat Okyanusu isimli iki kitabı bulunmaktadır.

* Üniversitelere, Kurumlara girişimcilikle ilgili danışmanlık desteği yürütmekte ve Mentorluk, Melek Yatırımcılık ve girişimcilik eğitimleri vermektedir.

tr_TRTurkish