İLKER AKSOY

Profesyonel Koç, İş Geliştirme Mentoru

 

Akademik kariyerini Kara Harp Okulu’nda Sistem Mühendisliği üzerine yapmış, 26 yılı aşkın bir süre çeşitli kademelerde orta ve üst düzey yöneticilik ve proje yöneticiliği görevlerini yürütmüştür.

Bu süre zarfında stratejik planlama, planlama ve yönetim alanında başarılı bir kariyer deneyimlemiştir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı House of Human Koçluk Okulu mezunudur. Profesyonel Koçluk yapmakta olan İlker, özellikle kişilik analizi alanında kendisini geliştirmiştir.  Koçluğa bakış açısına gelirsek; kendisi ile ilgili öğrenmeleri, iç sesini çevresi ile senkronize etmesi ve daha iyiye ulaşma gayretini net bir şekilde duyabiliriz.

Sosyal sorumluluk projelerinde aktif çalışmalarıyla birçok üniversite öğrencisine Kariyer Koçluğu, JCI & Step Up projelerinde genç girişimcilere yönelik Yönetici Koçluğu yapmaktadır.

Sürekli öğrenme ve kendisini geliştirme tutkusu, yolunun aynı düşüncedeki kişilerle çakışmasına vesile olmuştur. “Bir Yaşam Felsefesi Olarak Girişimcilik” ve “Değer Yaratmanın Formülü” toplulukları ile “Değer Yaratmanın Formülü Kitap Kulübü”nün aktif üyesidir.  Ayrıca iki arkadaşı ile geliştirmekte olduğu bir girişim projesi mevcuttur. İngilizce bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

tr_TRTurkish