GÖKÇE BELEN

House of Human Kurumsal Eğitim ve Projeler Yöneticisi /Profesyonel Koç/ NLP Pratisyeni

Gökçe Belen 1990 Adana doğumludur. Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olup, üniversite “İntern Programı” nı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Daire Başkanlığı’nda tamamlamıştır.

Mezuniyetinin ardından QNB Finansbank A.Ş. ‘de Yetkili Yardımcısı ve Kıdemli Müşteri Hizmetleri Temsilcisi unvanlarıyla çalışmıştır.6 yılı aşkın bir süre içerisinde genel müdürlük ve şubelere bağlı olarak Satış ve Operasyon birimlerinde görev almıştır.

Finans sektöründe çalıştığı sırada bireysel gelişimine ve ilgi alanlarına yönelik olarak Uluslararası Koçluk federasyonu (ICF) onaylı House of Human Koçluk Okulu’nda Profesyonel Koçluk Eğitimi ve INLPTA Onaylı NLP Pratisyen eğitimlerini tamamlamıştır.

House of Human Eğitim ve Danışmanlık şirketinde Kurumsal Eğitim ve Projeler Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Aynı zamanda Step Up Hızlandıran Koçluk Programı kapsamında sosyal sorumluluk projelerinde Proje Yöneticisi ve Koç olarak görev yapmaktadır.

Üniversite son sınıf öğrencilerine yönelik yaptığı Kariyer Koçluğunun yanı sıra proje sürecinde atölye çalışmaları düzenlemektedir.

Okul yıllarında iletişim ve sunum merakı nedeniyle mezun olduğu Özel Adana Başkent Lisesi’nde Radyo Başkent’te gençlere yönelik hazırladığı programı sunmuştur.

TEGV eğitim gönüllüsüdür. “Düşler Atölyesi” etkinliği kapsamında çocuklara yönelik yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri güzel sanatlar aracılığı ile çalışmalar uygulamıştır.

TAA (Turkısh-American Association) sertifika programını tamamlamış olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

tr_TRTurkish