EZGİ TALİ

ICF Onaylı Profesyonel Koç

1997 Adana doğumludur. Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olmuştur.

Ekip çalışmasına olan yatkınlığı sayesinde birçok işletmede projeler yapmış ve verimlilik artışına neden olmuştur.

Öğrenmenin hiç bitmeyeceği bilinciyle kendini öğrenme ile akışta hisseden Ezgi mezuniyetinin ardından Adana Yalın Danışmanlık ekibiyle Endüstri Mühendisi olarak çalışmıştır.

Ardında House Of Human Şirketinde, Proje yönetimi, eğitim, kurumsal iletişim alanlarında tam zamanlı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Minimalizm, Yalın Felsefe, Adab-ı Muaşeret, Stil ve imaj konuları ilgi alanlarına girmektedir. Sade bir yaşam süren Ezgi bu yaşamıyla beraber değer katmak, tutkusu haline gelmiştir. Koçluk eğitimine bu düşünce ile adım atmıştır.

2021 yılında koçluk eğitimini aldığı House of Human’dan mezun olduktan sonra Uluslararası onaylı Profesyonel Koç ve Eğitmen olarak koçluk yolculuğuna devam etmektedir ve Step Up Coaching ” Hızlandıran Koçluk” yönetim ekibinde koçların gelişimine katkı sunmaktadır.

Aynı zaman da Adabı Muaşeret, Minimalizm, Beden dili, Yalın Felsefe alanında çalışmalar yapmaktadır. Bununla birlikte Stil ve İmaj üzerine danışmanlıklar yapmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bir insanın nezaketi davranışıyla, bilgisi konuşmasıyla, becerisi işiyle, görgüsü yemesi, içmesi ile ortaya çıkar bakış açısıyla ilerleyen Ezgi, hayattaki en önemli misyonu olan bu sorumluluklarının kendisini beslediğini düşünmekle beraber, paylaştıkça çoğalacağına olan inancıyla öğrenmeye ve öğretmeye gönül vermekten bir hayli şükran duymaktadır.

tr_TRTurkish