ESRA DEMİR

ICF Onaylı Eğitimli Profesyonel Koç, Eğitmen


Atatürk Üniversitesi Turizim ve Otel İşletmeciliği, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü, Atatürk Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisans  mezunudur.

17 yıllık profesyonel iş hayatında Uzman, Operasyon Yöneticiliği ve Lokasyon Müdürlüğü görevlerini almıştır. Çağrı Merkezi sektöründe başladığı iş hayatına İnsanlarla olan etkileşimi, her yeni durum karşısında yeni baştan öğrenme ve gelişme azmi, operasyon yönetimi alanındaki  tecrübesini astlarına ve kurumuna kazandırarak 15 yıl içinde ilerleyip, sırası ile Takım Liderliği, Birim Yöneticiliği ve Lokasyon Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

2017 yılında Kurum içi bir proje için yolunun “Koçluk” ile kesişmesi hayatında o güne kadar çizdiği tüm kariyer yollarının değişmesine neden olmuştur. Profesyonel Koçluk eğitimi alarak, kurum içi Profesyonel koçluk ve Mentorluk yapmış. Liderlik eğitimleri vermiştir. Öğrenmek & öğretmek & fayda yaratmak  değerlerini en çok yaşayacağı işin Koçluk ve Eğitmenlik olduğuna karar vererek kurumsal hayatına son verip ve kendini Koçluk yolculuğuna adamaya karar vermiştir.

tr_TRTurkish