ELİF TUĞRUL

Profesyonel Koç, Mentör & Step up Coaching Proje Yöneticisi

Kariyer hayatını 29 senedir Demir Çelik sektöründe sürdürmektedir.  23 Sene Borusan Holding’ e bünyesinde olan Borçelik A.Ş.  Gemlik/Bursa tesislerinde, son 6 yıl ise Yıldız Demir Çelik A.Ş. de (Kocaeli) sürdürmektedir.   

İki şirketin de hayata geçme aşamasında bulunup, süreç ve sistem kurgularında birinci derecede görev almıştır. 

Uzmanlık alanları Maliyet, Bütçe, Finansal Kontrol ve Yönetim Raporlaması konularındadır.  SAP key user ve Bütçe kurguları dolayısı ile SAP, BPC ve IBM TM1 program kullanım ve uyarlamalarında yetkinlikleri üst seviyededir.

Koçluk yolculuğuna devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenlere yardımcı olan Step Up Hızlandıran Koçluk Platformu’nda gönüllü olarak Proje Yönetici yardımcısı olarak destek vermektedir. 

Bekar ve özel bir şirkette çalışmaya devam eden  Tuğrul, Kocaeli’ de ikamet etmektedir.

Gönüllük esasıyla, sivil toplum kuruluşlarına , üniversitelere ve kurumların gelişimine destek olan gönüllü koçluk platformu olarak hizmet vererek kişilerin kendilerini keşfetmesi ve hedeflerine ulaşması için destek vermeyi planlamaktadır. 

İnsanlar ile iletişimi seven, öğrenmeye açık, farkındalığı yüksek, paylaşabileceği her bilgiyi ilgilisine aktarmaya çalışan, hayata olumlu bakan ve sözcüklerini de buna göre seçen hayatı severek, heyecanla yaşayan bir yapıya sahiptir. 

Bowling ve Yelken lisanslı sporcu olmasının yanında snowboard, rüzgar sörfü ve hiking en büyük ilgi alanlarıdır. 

tr_TRTurkish