CEREN ÇİÇEK

Profesyonel Koç, Yönetici Koçu

“Paylaşmak” ve “gelişim” değerlerine sahip Ceren Çiçek, eğitmen olarak değerlerini hayata geçirmeye başladı.  26 yıldır  eğitim vermekte olup, 30 000 saatin üzerinde eğitim vererek  10 000’den fazla katılımcının gelişimine katkıda bulunmuştur. Almanca, İngilizce dillerinde de eğitim vermekte olup, 2  adet “Uluslararası Eğitim Ödülü” bulunmaktadır.

İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirerek, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olmuştur. Sonrasında İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Uluslararası Yöneticilik Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 

Borusan Otomotiv (BMW) ve  Doğuşmotor (Audi & Porsche)’de Eğitim Uzmanlığı yaptıktan sonra Doğuş Otomotiv (VW Ticari Araç)’de Eğitim Şefi olarak çalışmıştır. Turkcell İletişim Hizmetleri’nde, Bireysel Satış Eğitim Müdürü olarak 22 000 kişinin gelişiminden sorumlu olarak görev almıştır. 

2010 yılında Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık’ı kurmuştur. Dünyanın ve  Türkiye’nin önde gelen firmaları ile çalışmaktadır. 

“Paylaşmak” ve “gelişim” değerlerini Koç olarak da hayata geçiren Ceren Çiçek, 2017’den beri Profesyonel Koç olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yönetici Koçluğu konusunda uzmanlaşmış olup, ACTP diplomasına sahiptir.

Hayat mottosu “Paylaşmak İz Bırakır” olan Ceren Çiçek, evli ve bir kız çocuk annesidir.

tr_TRTurkish