CANAN GENÇER MAYUK

Profesyonel Koç- Eğitmen- Proje Yöneticisi

14.05.1990 İstanbul doğumludur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih lisans bölümünü bitirmiş olup, aynı Üniversitede Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamlamış ve Tarih öğretmeni olarak mezun olmuştur.

Diksiyon, Hızlı okuma ve anlama, İş hayatında etkili iletişim gibi kişisel gelişim alanlarında sertifika programlarını tamamlayarak hayat boyu öğrenme ilkesini mesleki bilgi ve becerilerine eklemeyi her zaman gaye edinmiştir.

Kişisel Gelişim sektörüne olan ilgisi ve insanlarla arasındaki olumlu iletişim becerileri, öğretmenliğin yanı sıra yeni bir meslekle yolunu kesiştirmiştir.

Profesyonel Koçluk yolculuğuna Uluslararası akredite bir eğitim kurumu olan House Of Human Eğitim Koçluk ve Danışmanlık’ta Temel Koçluk Eğitimlerini alarak başlamıştır.

Akabinde Bütünsel Yaşam Koçluğu, Eğitim koçluğu, Takım ve Yönetici koçluğu, Koçlukta NLP teknikleri modüllerini tamamlayarak ACTP diploma programından mezun olmuş ve ICF unvanlanma sürecini başlatmıştır.

Yaptığı işin etik kurallar çerçevesinde yapılması onun için artı bir değerdir. Bu değer bilinciyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olmuş, MYK Belgeli Koç unvanını alarak, devlet kurumlarınca kayıt altına alınmıştır.

Yaşam amacı olarak tanımladığı fayda yaratmak, ilham vermek, bireylerin hayatlarında olumlu değişim ve gelişim yaratma süreçlerine eşlik etmeyi Koçluk kimliği sayesinde gerçekleştiriyor olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eder.

Step Up Coaching Program bünyesinde önemli dernek vakıf ve kurumlarla iş birliği içerisinde birçok üniversite öğrencisinin kariyer koçluğu projelerinde hem yönetici hem uygulayıcı koç olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda kişilere bireysel olarak Bütünsel Yaşam Koçluğu hizmeti vermektedir.

İzmir’de yaşıyor, evli ve 2 çocuk annesidir.

tr_TRTurkish