BURCU AKKOÇ

ICF Unvanlı Eğitimli Koç, Yönetici Koçu

1985 yılında Bursa’da doğan Burcu Akkoç, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra Borusan Mannesmann Boru A. Ş. Satış departmanında görev aldı. Evlilik ve çocukları sebebiyle iş yaşamına kendi isteği ile bir süre ara verdi. Bu süreçte akademik kariyerine devam etti ve İstanbul Ticaret Üniversitesi İnsan Kaynakları Yöneticiliği alanında Yüksek Lisansını tamamlayarak İnsan Kaynakları Sorumluluğunu üstlendiği kurumsal bir firmada çalıştı.

Sürekli gelişim ve fayda odaklı yaşamaya değer verdiği için ICF Onaylı Profesyonel Koçluk, Yönetici Koçluğu ve NLP Master Practitioner eğitimleri aldı.

ACTP yolculuğunu, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı House of Human Koçluk Okulu’nda tamlayarak kariyerine Profesyonel Koç olarak devam etmektedir. Koçların koçluk yolculuğundaki gelişimlerine destek veren, kurumlar, üniversite ve sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak koçluğun geliştiren gücünü faydaya dönüştürmeyi hedefleyen gönüllü koçluk platformu Step Up Coaching Program’da Proje Yöneticisi olarak görev almaktadır.

Farkındalık yaratmak, kişilerin sahip oldukları gerçek potansiyeli keşfetmelerine yardımcı olmak, değişim ve dönüşüme katkı sağlayamaya olan istek ve inancı ile çalışmaktadır.

tr_TRTurkish