BİNNAZ TAŞPINAR

ICF Onaylı Eğitimli Koç, ACC Ünvanlanma yolculuğunda (ICF),

Öğrenci Koçu, Takım Koçu

İstanbul Arel Üniversitesi, İşletme bölümü Ön lisans ve (A.Ü)Açık Öğretim Fakültesi’nde aynı bölümü Lisans mezunu olarak tamamlamıştır. 2009 yılında Yapı ve Kredi Bankası Bankacılık Üssü’nde Bireysel Bankacılık bölümünde bir yıl, Ticari Bankacılık ve Yatırım İşlemleri bölümünde ise iki yıl banka müşterilerine destek olmuştur. Bankacılık okulu adıyla anılan bu kurumda ‘Hizmet Sektörü ’nün dinamiklerini aldığı kapsamlı eğitimlerle içselleştirmiş olup, bu dinamikleri satış hedefli projelerde hayata geçirerek ‘ayın satış birincisi ve ikincisi’ derecelerini almıştır. Ardından Turkishbank A.Ş Genel Müdürlüğü, Ticari Bankacılık ve Krediler departmanında Uzman yardımcısı görevini üstlenmiştir. 2015 yılında radikal bir kararla Bilişim sektörüne geçiş yapmıştır. Bir Eczacıbaşı firması olan E-Güven A.Ş’ de, Satış Destek Uzmanı olarak başladığı bu kuruma 3 yıl hizmet vermiştir. Bu kurumdaki son bir yılını Proje Yöneticisi pozisyonunda devam ettirmiştir.

2018 yılında, House Of Human Eğitim ve Danışmanlık Şirketi’nden ACTP Programından mezun olmuş, ICF onaylı sertifikalı bir koçtur. Step Up Coaching Program’ın yönetim ekibinde koçluğa katkı sunmak için çalışmaktadır.

Story Telling, Öğrenci Koçluğu ve Takım Koçluğu eğitimi almıştır.

Hayatı yaşanır kılan şeyin, üretmek ve özgür olmak tanımlayan Binnaz Taşpınar, içerisinde yaşam tecrübelerinin olduğu bir kitap yazma hayali için çalışmalarını sürdürmektedir. Kendisini tam bir kitap kurdu, yeni bilgi ve öğrenmeye hevesli, eğlenceli, heyecanlı olarak tanımlıyor ve yaşamımız sonlanana kadar öğrenmenin bitmediğini savunuyor.

tr_TRTurkish