AYŞE GÜL ÖZEREL

House of Human Koçluk, Eğitim, Danışmanlık şirketinde Corporate Sales Executive

Coach Özerel, 1977 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler Mezunu Özerel,1996 da Bankacılık ile başladığı çalışma hayatına 2000 yılında Sigortacılık alana geçiş yaparak , 18 yıl boyunca Sağlık ve Elementer branşta, Bankasürans kanalı Satış & Pazarlama alanında yöneticilik ile, Banka kanalına sigortacılık eğitimleri vermiş ve kurum içi Mentörlük yapmıştır. 2016 yılında adım attığı koçluk yolculuğuna, Profesyonel Koç ve Eğitmen olarak devam etmektedir. Kendisi Uluslararası onaylı profesyonel bir koç olmanın yanında, ACTP koçluk ileri düzey eğitimlerini tamamlamıştır. Profesyonel Takım Koçu ve Yöneticiler için Koçluk modeli RLAC ( Regognized Liader as Coach) Eğitmenidir. Kurumlarda Liderlik, Koçvari Liderlik Eğitimleri vermekte, Satış ve Pazarlama, Şiddetsiz iletişim alanında çalışmalar yapmaktadır.
2016 yılında koçluk eğitimini aldığı House of Human firmasında, Kurumsal Satış ve Eğitim Yöneticisi olarak son 1,5 yıldır görev almasının yanında, Step Up Coaching ” Hızlandıran Koçluk” yönetim ekibinde koçların gelişimine katkı sunmaktadır.
Bununla birlikte AC Türkiye ?? Üyelik komitesi ve Marmara Bölge’de üyelikten sorumlu olarak projelerde Koçluğun yaygınlaşması ve gelişimine katkı sunmaya devam etmektedir.
Coach Özerel, kurumsal hayatta edindiği tecrübeler ile 5 yıldır koçluk alanında edinmeye devam ettiği tecrübeleriyle Mentörlük , Öğrenci ve Kariyer Koçluğu, Executive Koçluk alanlarında çalışmalar yapıyor.
Koçluk alanı dışında LR Health & Beauty firmasında Manager iş ortağı olarak ekipler kurmakta ve Network marketing alanında ayrıca kariyer yapmaktadır.
2020 Kasım ayında gerçekleşen, Dünya ve Türkiye ‘de bir ilk ola “Fark yaratan koçlar” yarışmasının ikinci dönem 1.si ve 8 dalda katogori ödülü kazanmıştır.
Hayatını Koçluğa ve Koçluğun gelişmesine adamış, özellikle gençlerin Koçvari yetkinlikler kazanmasına fırsat sunan projelerde görev almaya devam etmektedir.

tr_TRTurkish