Değer Önerilerimiz

Step Up Coaching

STK ve Kurumları koçlukla buluşturmak

Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Kurumların etki ve ilgi alanındaki kişi veya grupları Profesyonel Koçlukla buluşturarak, kişilerin kendi gelişimleri destekleyerek katkı/fayda sağlıyoruz.

Koçlarımıza gelişim fırsatı yaratmak

Yeni mezun, tecrübe saatlerini arttırmak isteyen veya ünvanlanma yolcuğunda okan Koçlarımıza, pratiklerini arttırabilmesi için Eş Koçluk ve Sosyal Sorumluluk projeleri ile fırsat yaratıyoruz.

Koçlarımızı STK ve Kurumlarla bir araya getirerek etkileşim yaratmak

Koçlarımızın bu yolculukta her anlamda gelişimine hizmet etmekteyiz.

Sertifika olarak alma imkanı

Sosyal sorumluluk ve Eş Koçluk projelerinde yer alan Koçlarımız için, gerçekleştiklerini seans kayıtlarını ‘ücretli’ olarak yazabilme ve bunu sertifika alma imkanı sunmaktayız.

Network

Step Up Coaching Program olarak, STK ve Kurumlarla gönüllük esasıyla ‘ücretsiz’ gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile koçluğun ve koçların gelişimine hizmet eden, değer yaratan projeler üretmekteyiz. Eş koçluk projelerimizde gerçekleştirilen eşleşmeler sayesinde farklı ekollerden birçok koçun network oluşturmasına fırsat sunmaktayız.

Farklı ekollerden beslenme

Step Up Coaching Program olarak koç portföyümüzde birbirinden farklı birçok koçluk okulundan mezun koçlarımız yer almaktadır. Gerçekleştirdiğimiz Eş Koçluk Projeleri ile birbirleriyle eşleşen koçların, akran öğrenmesi yapabildiği ve farklı ekollerden koçluk yaklaşımlarını deneyimleyebildiği bir fırsat sunmaktayız.

Geri bildirim alma fırsatı

Faaliyet gösterdiğimiz her projemiz için ‘geri bildirim’ konusunu çok önemsiyoruz. Tüm projelerimizi takip ettiğimiz ve yönettiğimiz Mentornity alt yapısı sayesinde ‘geri bildirim’i doğal yollarla, proje sürecinin bir parçası olarak kullanmaktayız.

    Toplantı Talep Edin

    tr_TRTurkish